Wykaz ulic należących do obwodu Szkoły Podstawowej nr 21 w Lublinie (dla roczników 2010 lub młodszych):

Informujemy, że zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2019/20 odbędą się od 25 lutego do 31 marca 2019 r.

Szanowni Rodzice

Rekrutacja do klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020 będzie prowadzona
z wykorzystaniem systemów informatycznych.
System rekrutacji elektronicznej zostanie uruchomiony od 4 marca 2019 r.

Wnioski zgłoszeniowe i rekrutacyjne są dostępne na stronie kandydata: www.rekrutacja.sp.lublin.eu

Szanowni Rodzice

Rekrutacja do oddziałów zerowych na rok szkolny 2019/2020 będzie prowadzona z wykorzystaniem systemów informatycznych.
Zapraszamy dzieci sześcioletnie oraz pięcioletnie. System rekrutacji elektronicznej zostanie uruchomiony 4 marca 2019 r.

Wniosek dziecka będzie możliwy do uzupełnienia i wydrukowania ze strony www.rekrutacja.p.lublin.eu

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało kampanię informacyjną, skierowaną do rodziców i uczniów klas VIII szkoły podstawowej i klas III gimnazjów, dotyczącą rekrutacji na rok szkolny 2019/2020.

Wypełnione przez rodziców (opiekunów prawnych) deklaracje korzystania przez dzieci z wychowania przedszkolnego i wyżywienia prosimy składać w szkole w pokoju nr 36 w terminie od 20 czerwca 2018 r. do 10 sierpnia 2018 r.

Nr deklaracji zostanie nadany przez szkołę przy składaniu dokumentu.

Deklaracja korzystania z wychowania przedszkolnego i wyżywienia <- plik do pobrania