2019-02-28 W dniu 27 lutego odbył się na patio szkolnym piękny koncert charytatywny pt. "Do życia mnie budzi muzyka"  na rzecz leczenia Antosia Przyjałkowsiego.

W koncercie wystąpili: Chór Dziecięcy PEREŁKI, Chór STELLA MARIS, schole dziecięca i młodzieżowa GORALKI z parafii pw. Bł Bpa Władysława Gorala. Dzieci zaprezentowały również układy taneczne.Gość specjalny koncertu, PIOTR SELIM, akompaniował chórowi PEREŁKI oraz Wiktorii Lisowskiej. W finale koncertu wykonał kilka swoich utworów solo i z towarzyszeniem chórów pod kierunkiem Barbary Cedrowskiej. Wykonane utwory wprowadziły słuchaczy w niepowtarzalny klimat, który na długo pozostanie w pamięci.

Na koncercie obecny był Antoś Przyjałkowski ze swoimi rodzicami.

Współorganizatorem koncertu było Szkolne Koło Caritas kierowane przez pana Piotra Wardacha. Wolontariusze z koła zbierali środki, które będą przeznaczone na wsparcie terapii Antosia. Zbiórkę będą prowadzić również jeszcze przez kilka dni w szkole.

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w organizację koncertu i byli na nim obecni, a w szczególności panu dyrektorowi Jerzemu Piskorowi i pani wicedyrektor Joannie Kustrze.

Antosia i jego rodziców można ciągle wspierać, m.in. przekazując 1% podatku na fundację Kawałek Nieba KRS 0000382243, z dopiskiem Antoś Przyjałkowski 1820.