Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza wszystkie klasy I - VIII wraz ze swoimi wychowawcami do akcji charytatywnej Fundacji In Blessed Art. „Dzieci dzieciom”. Akcja w naszej szkole będzie trwała 2 tygodnie:

od 25 marca do 5 kwietnia 2019 r.

Bardzo prosimy każdą chętną klasę, by pod opieką swojego wychowawcy przygotowała paczkę z darami dla dzieci z Ukrainy.

Zawartość paczki:

1. Samodzielnie przygotowane przez całą klasę lub osoby chętne - laurki z pozdrowieniami dla dzieci w Ukrainie.
  2. Przybory szkolne: kredki, farby, mazaki, ołówki, długopisy, zeszyty, bloki i inne.

Prosimy o rzeczy nowe, nieużywane!

Przedstawiciele klas biorących udział w akcji - będą przekazywać dary w kartonowym pudełku opiekunkom Szkolnego Koła Wolontariatu. My będziemy przechowywać dary do momentu wysyłki, następnie wyślemy je na adres Fundacji In Blessed Art., która z kolei prześle dary dzieciom w Ukrainie.

Dzieci są naszą przyszłością. Uczmy je dawać dobro. Tym mającym gorzej dajmy znać, że jest inny świat, niż bieda i wojna.

Mały gest wystarczy!

Agnieszka Danilczuk