W dniu 02.04.2019 r. w Białej Podlaskiej odbyły się Wojewódzkie Finały Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej chłopców.

II miejsce w wojewódzkich finałach  zajęła reprezentacja naszej szkoły w składzie: Tomasz Iwanicki, Mikołaj Zaborek, Kamil Momot, Karol Budzyński, Piotr Witczymiszyn, Mateusz Karwicki, Tomasz Bukowski, Tytus Dudek, Hubert Wójcicki,  Stanisław Trojnar.

Podczas finałów rywalizowały drużyny ze Świdnika, Kraśnika, Annopola, Nałęczowa oraz z Białej Podlaskiej.

Uzyskany wysoki wynik we współzawodnictwie międzyszkolnym w Lublinie oraz w województwie, jest efektem trzyletniej, systematycznej  pracy podczas dodatkowych zajęć sportowych prowadzonych w naszej szkole w ramach siatkarskich klas profilowanych.