Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 21, objęci programem szkolenia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, Kamil Momot i Mateusz Karwicki, w dniach 31.05-02.06.2021 r. brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Nadziei Olimpijskich organizowanym corocznie w Spale.

Reprezentowali oni region Wschód, do którego powołanych zostało 14 najzdolniejszych zawodników z województwa lubelskiego, podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko - mazurskiego. Po zaciętej walce kadra wschodu wygrała wszystkie mecze i uplasowała się na 1 miejscu w turnieju. Dodatkowo na koniec turnieju zostało wybranych czternastu najlepszych zawodników, którym zaproponowano naukę oraz dalszą siatkarską przygodę w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale. Wśród wyróżnionych znajduje się uczeń naszej szkoły Kamil Momot. Cieszymy się z sukcesu chłopaków, a Kamilowi życzymy powodzenia w Spale.

Wyróżnienie -->klik